Sklep miesny lukow rzeszow

Wizytówką sklepu mięsnego, albo te sklepu polecającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zachęcają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Istnieją wówczas tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo urządzona istnieje w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest mocno ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na konkretne kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie nadaje się do cięcia takich towarów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich wciskania w postaci programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została skonstruowana z najdoskonalszej wartości materiałów, a konkretnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na usprawnienie rzeczy do właściwego produktu. I wyposażona stanowi w stół oddany do odkładania pokrojonych plasterków.